top of page

O MNIE

Pomagam klientom aranżować i urządzać mieszkania zarówno te, w których mieszkają jak te, które wynajmują. Przygotowuję nieruchomości do wynajmu lub na sprzedaż.

 

Przez kilkanaście lat pracowałam w działach marketingu w międzynarodowych korporacjach. Przez te wszystkie lata nauczyłam się odpowiadać na potrzeby moich klientów, zarządzać projektami, budżetami, śledzić zmieniające się trendy oraz wdrażać kreatywne rozwiązania w ramach wyznaczonych budżetów.

 

Pasja do projektowania wnętrz pojawiła się kilka lat temu. Zachęcona zakończonymi z sukcesem kilkoma prywatnymi realizacjami skończyłam profesjonalne kursy i rozpoczęłam nowy rozdział w moim życiu zawodowym.

 

Moje sukcesy:

  • mój najszybszy najem to 48 godzin od wstawienia oferty mieszkania na rynek do podpisania umowy

  • powracający klienci, którzy powierzają mi do przygotowania pod klucz kolejne mieszkania na wynajem

 

Projektując wnętrza słucham uważnie swoich klientów aranżując funkcjonalne wnętrza w wybranym stylu i kolorach. Każde wnętrze jest niepowtarzalne i wymaga twórczego i kreatywnego podejścia, tak aby finalny projekt był spójną formą w oparciu o dobry design. Inspiracje czerpię z otaczającego nas świata, podróży, sztuki i mody.

Moje wartości, którymi się kieruję to:

Pasja – lubię to co robię i sprawia mi to ogromną przyjemność to nakręca mnie do działania

Współpraca – tworzę mieszkania dla Klientów, dlatego słucham ich bardzo uważnie

Kreatywność – sięgam po nowe pomysły, inspiruje mnie wiele rzeczy

Niezawodność – można na mnie polegać

Balans – zachowuję równowagę pomiędzy rozwiązaniem a jego kosztem

Należę do Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Home Stagerów - OSHS, zrzeszającego profesjonalnych home stagerów w Polsce. Home staging jest jedną z technik marketingu w sprzedaży lub wynajmie nieruchomości, dlatego w zasadzie jest kontynuacją mojej drogi zawodowej.

7_kadr_Dorota_edited.jpg
certyfikat OSHS.png

KONTAKT

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ|HOME STAGING 

bottom of page