top of page

HOME STAGING

Potrzebujesz sprzedać lub wynająć swoją nieruchomość szybko i z zyskiem, wskażę co trzeba zrobić, aby Twoja oferta wyróżniała się spośród konkurencyjnych. Możesz skorzystać z wielu form współpracy.

 

Jeśli chcesz sprzedać lub wynająć swoje mieszkanie i nie wiesz jakich zmian potrzebuje, co poprawić a co podkreślić zdiagnozuje jego stan obecny pomieszczenie po pomieszczeniu.

Konsultacja stacjonarna od 700 zł na terenie Warszawy (cena dotyczy mieszkania 2 pokojowego; każde dodatkowe pomieszczenie 100 zł)

  • Analiza mocnych i słabych stron nieruchomości, ustalenie grupy docelowej, wskazanie koniecznych napraw, prac remontowych. Zaproponuję styl wnętrza, wiodącą kolorystykę oraz potrzebne wyposażenie

 

Konsultacja on-line 500 zł (cena dotyczy mieszkania 2 pokojowego; każde dodatkowe pomieszczenie 100 zł)

 

  •  Na podstawie zdjęć, wypełnionego formularza przeprowadzę analizę nieruchomości. Na spotkaniu on line przedstawię propozycję zmian w tym konieczne prace remontowe, zaproponuję styl wnętrza, wiodącą kolorystykę i potrzebne wyposażenie

 

Jeśli potrzebujesz pisemny raport po konsultacji, ponieważ chciałbyś zając się przygotowaniem nieruchomości na sprzedaż lub wynajem osobiście przygotuję odpowiedni dokument.

Raport pisemny dodatkowo płatny 200 zł

raport wiele kartek.png

Jeśli Twoje mieszkanie na wynajem lub na sprzedaż potrzebuje zmiany układu funkcjonalnego, jego obecne kolory wymagają odświeżenia, potrzebne są nowe meble i dodatki przygotuję koncepcję aranżacji.

Aranżacja pomieszczeń: rzut funkcjonalny 2D, moodboard i listę zakupową od 1000 zł,

W ramach tej usługi otrzymasz pakiet dokumentów niezbędny do zmiany aranżacji pomieszczenia

8.png
6.png
7.png

Lista zakupowa potrzebna do stylizacji wnętrza od 500 zł

  • Przygotuję listę produktów do zakupu lub na wynajem w tym różnorodne dodatki, dzięki którym Twoje wnętrze stanie się piękne, a na zdjęciach będzie przyciągać uwagę potencjalnych nabywców lub wynajmujących.

9.png

Stylizacja wnętrza od 1000 zł

  • Zaproponuję listę potrzebnych dodatków oraz wyposażenia Twojej nieruchomości, po jej zakupie lub wynajmie przygotuje odpowiednio dekorację Twojego wnętrza do sesji fotograficznej lub do prezentacji. Rozmieszczę wszystkie akcesoria w odpowiednich miejscach, ułożę kwiaty, owoce, tkaniny.

10.png

Pełny projekt home staging wraz ze stylizacją i sesją foto - cena ustalana indywidualnie

  • Zajmę się kompleksowo Twoją nieruchomością przed sprzedażą lub wynajmem, w tym analizą stanu obecnego, zarekomenduje działania, przygotuję budżet, listę potrzebnych rzeczy, zorganizuje ekipę od drobnych napraw, odświeżenia mieszkania, zajmę się zakupem lub wynajmem potrzebnych mebli i dekoracji, przygotuję mieszkania do sesji fotograficznej lub do prezentacji. A Ty szybko i z zyskiem wynajmiesz lub sprzedaż mieszkanie.

6.jpg
4.jpg
1.jpg
3.jpg
2.jpg

KONTAKT

  • Czarny Instagram Ikona
  • Czarny Pinterest Ikona

PROJEKTOWANIE WNĘTRZ|HOME STAGING 

bottom of page